Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
