Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: hidden
ca: ocult

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Missing
ca: Perdut

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Services
ca: Serveis

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: Web services
ca: Serveis web

en: Properties
ca: Propietats
