Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: hidden
et: peidetud

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Missing
et: Puudub

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Properties
et: Omadused
