Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
