Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
