Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: hidden
ka: დამალული

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
