Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.
