Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: hidden
ro: ascuns

en: Data type
ro: Tip de date

en: Parameters
ro: Parametri

en: Missing
ro: Lipsește

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Services
ro: Servicii

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: Web services
ro: Servicii web

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
