Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
