Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Missing
ta: காணாமல்

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: The name %name is already taken.
ta: பெயர் %name ஏற்கெனவே எடுக்கப்பட்டது.

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Properties
ta: பண்புகள்
