Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: hidden
gl: oculto

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Missing
gl: Perdido

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Services
gl: Servizos

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.

en: Web services
gl: Servizos web

en: Properties
gl: Propiedades

en: The human-readable name.
gl: O nome lexíbel polo humanos deste tipo.
