Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Default value
jv: Biji gawan

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Web services
jv: Layanan web
