Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
