Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: hidden
lv: slēpts

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: Web services
lv: Web servisi

en: Properties
lv: Īpašības
