Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Data type
pl: Typ danych

en: Parameters
pl: Parametry

en: Missing
pl: Brakujące

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Services
pl: Serwisy

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: Data types
pl: Typy danych

en: Web services
pl: Usługi web

en: Properties
pl: Właściwości

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: The human-readable name.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa.

en: The human-readable name of the operation.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa operacji.

en: The human-readable name of the data type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa typu danych.
