Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: hidden
ps: پټ

en: Missing
ps: ورك

en: Properties
ps: ځانتياوې
