Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: Web services
sl: Spletne storitve
