Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple
sv: Flerval

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: hidden
sv: dold

en: Data type
sv: Datatyp

en: Missing
sv: Saknas

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Services
sv: Tjänster

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: The human-readable name.
sv: Det synliga namnet.
