Web service client (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: hidden
th: ซ่อน

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว
