Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
