Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: The name %name is already taken.
cy: Mae enw %name wedi ei gymryd yn barod.

en: Properties
cy: Priodweddau
