Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Multiple
da: Flere

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: hidden
da: skjult

en: Path
da: Sti

en: Data type
da: Datatype

en: Parameters
da: Parametre

en: Missing
da: Mangler

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Default value
da: Standardværdi

en: The name %name is already taken.
da: Navnet %name er allerede taget.

en: Web services
da: Web-services

en: Properties
da: Egenskaber

en: Add more
da: Tilføj mere

en: The human-readable name.
da: Det læsbare navn.
