Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Multiple
es: Múltiple

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: hidden
es: oculto

en: Path
es: Ruta

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Parameters
es: Parámetros

en: Missing
es: No encontrado

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Services
es: Servicios

en: The name %name is already taken.
es: El nombre %name ya se encuentra en uso.

en: Data types
es: Tipos de datos

en: Web services
es: Servicios web

en: Properties
es: Propiedades

en: Add more
es: Añadir más

en: The human-readable name.
es: El nombre para los usuarios.

en: Result type
es: Tipo de resultado
