Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: hidden
fi: piilotettu

en: Path
fi: Polku

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Missing
fi: Puuttuu

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Services
fi: Palvelut

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: Data types
fi: Tietotyypit

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Add more
fi: Lisää lisää
