Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Multiple
ja: 複数

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: hidden
ja: 非表示

en: Path
ja: パス

en: Data type
ja: データ型

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Missing
ja: 喪失

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Services
ja: サービス

en: The name %name is already taken.
ja: ユーザー名 %name はすでに登録されています。

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Properties
ja: プロパティー

en: Add more
ja: さらに追加

en: The human-readable name.
ja: 人間が読み取れる名前。
