Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: The name %name is already taken.
ku: ئەم ناوە %name پێشتر داگیرکراوە.
