Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: Parameters
lt: Parametrai

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: The human-readable name.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas.
