Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
