Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: hidden
sk: skryté

en: Path
sk: Cesta

en: Parameters
sk: Parametre

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Services
sk: Služby

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: Web services
sk: Webové služby

en: Properties
sk: Vlastnosti
