Web service client (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Multiple
ar: متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: hidden
ar: مخفي

en: Path
ar: المسار

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Missing
ar: مفقود

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: Web services
ar: خدمات الويب
