Web service client (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.

en: Web services
be: Вэб-службы
