Web service client (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: hidden
cs: skryto

en: Path
cs: Cesta

en: Missing
cs: Chybějící

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Services
cs: Služby

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.

en: Web services
cs: Webové služby

en: Properties
cs: Vlastnosti
