Web service client (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: hidden
el: κρυφό

en: Path
el: Διαδρομή

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
