Web service client (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: hidden
fa: مخفی

en: Path
fa: مسیر

en: Data type
fa: نوع داده

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: Data types
fa: انواع داده

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر
