Web service client (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: hidden
he: מוסתר

en: Path
he: מיקום

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Missing
he: חסר

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Properties
he: מאפיינים

en: Add data type
he: הוסף סוג משתנה
