Web service client (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Test
is: Prófa

en: Weight
is: Vægi

en: Multiple
is: Margir

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: hidden
is: falið

en: Path
is: Slóð

en: Data type
is: Gagnategund

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.
