Web service client (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: The name %name is already taken.
nn: Namnet %name er allereie i bruk.

en: Web services
nn: Nettjenester
