Web service client (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
