Web service client (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
