Web service client (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: Web services
sq: Shërbimet web
