Web service client (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை
