Web service client (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: hidden
tr: gizli

en: Path
tr: Yol

en: Data type
tr: Veri türü

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Missing
tr: Kayıp

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: The name %name is already taken.
tr: %name adı zaten kullanılıyor.

en: Data types
tr: Veri türleri

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Properties
tr: Özellikler

en: Add more
tr: Ekle
