Web service client (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: hidden
vi: ẩn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Data type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Missing
vi: Bị mất

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: The name %name is already taken.
vi: Tên người dùng %name đã được sử dụng.

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Properties
vi: Thuộc tính
