Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: hidden
az: gizli

en: Path
az: Yol

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
