Web service client (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Multiple
gu: અનેક

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
