Web service client (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
