Web service client (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Missing
oc: Mancant

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Services
oc: Servicis

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Properties
oc: Proprietats

en: Add more
oc: Rapondre
