Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Name
ar: الاسم

en: Score
ar: الدرجة

en: Operation
ar: عملية

en: Result
ar: نتيجة
