Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Name
be: Імя

en: Score
be: Адзнака

en: Operation
be: Аперацыя

en: Feeds
be: Жывільнікі
