Web Services Client for Feeds (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Name
ca: Nom

en: Score
ca: Puntuació

en: Game
ca: Joc

en: Operation
ca: Operació

en: Feeds
ca: Canals

en: Result
ca: Resultat

en: Team
ca: Equip

en: Services
ca: Serveis

en: Forwards
ca: Reenviaments
